Ana Sayfa

 
       

    Anasayfa      Haber Detay Ekranı

 
   

ŞAMPİYON KORAY OLCAR-MAHMUT VATANBugün Geleneksel  13.Batak Turnuvamızı gerçekleştirdik. Turnuvamızda ŞAMPİYON Olup diğer  12 Şampiyonun adının bulunduğu  ŞAMPİYONLAR  PANOSU na  adını yazdıran Koray OLCAR-Mahmut VATAN ekibini gönülden kutluyoruz.

Turnuvamız her yıl odluğu gibi 26 takımın katılımı ve 2 defa yenilen ekibin turnuvaya veda ettiği 4 turluk eleme turları sonrası ÇEYREK FİNAL-YARI FİNAL ve FİNAL MAÇLARI şeklinde ŞAMPİYON belirlendi.

Her turnuvada üstüne basarak izah etmeye çalıştığımız zaman darlığı sebebi ile 4. Tur sonunda hala elenmeyen takım sayısı 8 den fazla ise averajlar dikkate alınarak ilk 8 takım çeyrek final maçı oynayacak kuralını bu gün uygulamalı olarak yaşadık. İlk 4 tur sonunda 3 galibiyet 1 yenilgi ile sıralamada 9.sırada yer alan Yılmaz FINDIK-Hayrettin ÖZFİDAN ekibi turnuvaya 4.turda veda etmek zorunda kaldı.

Turnuvalarımızı önemseyen ve her yıl katılan ancak bugüne kadar önemli bir başarı elde edemeyen Muhtarımız bu defa geçmiş turnuvalarda iki defa final oynamış,hiç şampiyonluk yaşayamamış Aydın VATAN ile katılıp FİNAL MAÇINA kadar yükseldi.Ancak Aydın VATAN kardeşimizin Final Fobisini yenemeyişinden olsa gerek iyi başladıkları final maçını Koray OLCAR-Mahmut VATAN ekibine kaybettiler ve Koray OLCAR-Mahmut VATAN ekibi 13.Geleneksel Turnuvamızın Şampiyonu oldu.Koray Olcar’ın turnuvalarımızda 4.ncü defa şampiyon olması şampiyonluğun bir tesadüf olmadığının önemli göstergesiydi.Bir final maçında aynı soyadlı 2 kişinin rakip olarak bulunması da ilk defa yaşadığımız bir olaydı..Final Maçında 2 VATAN soyadının bulunması daha maçın başında kim kazanırsa kazansın plakette VATAN yazacak şeklinde yorumlara yol açtı.

Her yıl olduğu gibi Turnuvamıza katılan çok sayıda misafir vardı.

Turnuvamıza geçen yıl da katılan ve çok büyük keyif aldıklarını gözlediğimiz Tekirdağ –SARAY’da görev yapan Dr.Ergün ÖNAY ve oğlu Ertuğ ÖNAY ile Edirne Çevre Müdürlüğünde Şube Müdürü görevinde bulunan Mehmet GÜRER ve mesai arkadaşı Saban CİLAN’a turnuvalarımızın daimi katılımcısı Trakya Cam /Otocam Planlama Uzmanı Hayrettin ÖZFİDAN’a İlhan TOKATLI Hocamıza  Edirne Barosu Avukatlarından Av.Uğur KÖSE,Av.Metin KÜÇÜKGÜVEN  ve Av.İsmail AKSU ile köyümüz damatlarından Ertan DURDABAK ve Kerem TAŞDELEN'e ve diğer misafir katılımcılar Kutlu İnşaat sahiplerinden Engin bey,Sebahattin CEBECİ,Yılmaz KESER,Taner PİŞMİŞ,Halil Hoca ,Erdal RÜZGAR ile turnuvalarımızın müdavimlerinden artık bizden biri gördüğümüz İbrahim TAŞKIRAN,Salih PAPRAT,Mehmet KURT,Ertuğ AKAGÜN ve Ahmet Can KUŞ’a  ve bu turnuvanın geleneksel hale gelmesinde büyük pay sahibi tüm dostlarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Ve en büyük teşekkür bize sıcak bir ortam sağlayan Ahmet TABAK, maç sonuçlarını bilgisayara titizlikle işleyen Faruk ARABACI ve elektrik kesintisi sebebi ile kusursuz çay servisi yapamayan Akın VATANSelçuk YEŞİLYURT ve Bilal YEŞİLYURT üçlüsü ile Nefis Köfte Ekmek hizmeti sunan Mehmet DEMİR EL ve Mete DEMİREL’ e.

2016 Şubat ayında 14.Geleneksel Turnuvamızda buluşmak dileklerimizle.

Turnuva Fotoğrafları pek yakında Facebook Budakdoğanca Dayanışma Geceleri sayfasına eklenecektir.

Organizasyon Komitesi Adına

Yakup AKSAN

    

    
 Okunma Sayısı : 1774      
Eklenme Tarihi : 2.2.2015

DUYURU SİSTEMİ

KÖYÜMÜZ İLE İLGİLİ DUYURULAR WHATSAPP MESAJI OLARAK GÖNDERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR. WHATSAPP GRUBUMUZA ÜYE OLUNUZ..

GRUBA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: WHATSAPP YOLU İLE GELEN DUYURULARI İNTERNET KULLANMAYAN YAKINLARINIZA İLETECEĞİNİZİ UMUYORUZ.

......................................................................
GÜNCELLEME (12.10.2021)

2022 YILI DÜĞÜN DERNEK TAKVİMİMİZ GÜNCELENMİŞTİR.  TIKLAYINIZ

DÜĞÜNLERİMİZİN ÇAKIŞMAMASI İÇİN LÜTFEN DÜĞÜN TARİHLERİNİZİ SİTEMİZE BİLDİRİNİZ. 2123540@gmail.com

 Not: Davetiye Listesi için takvimin sol alt kısmında 2.sayfaya Tıklamanız gerekmektedir.

......................................................................
MEZUNİYET

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ... Mezuniyet Fotoğraflarınızı  info@budakdoganca.com  adresimize gönderirseniz sitemizde yayınlamaktan mutluluk duyarız. SİTE YÖNETİMİ

......................................................................

EN DOĞRU HAVA TAHMİNİ İÇİN  TIKLAYINIZ

......................................................................
20.06.2011

Sayın Budakdoğancalılar; Web sitemiz aracılığı ile  her türlü sevinçlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeter ki bizlere iletin..Sizlere bir telefon kadar yakınız... Necmettin KIYICI : 0505 453 27 78 , Yılmaz FINDIK : 0535 424 61 12

......................................................................

İlimizdeki Nöbetçi Eczaneler İçin TIKLAYINIZ 

......................................................................

       REKLAM ALANI

        MAİL ÜYELİĞİ


EDIRNE

İLİMİZİN 5 GÜNLÜK
 HAVA DURUMUNU
GÖRMEK İÇİN
TIKLAYINIZ