Ana Sayfa

 
       

    Anasayfa      Haber Detay Ekranı

 
   

10.BATAK TURNUVASINDA CEM TAKŞAR-KORAY OLCAR 1.Cİ..03 Şubat 2013 Pazar günü Budakdoğanca Köyünde düzenlenen 10.Geleneksel Batak Turnuvasında Cem Takşar - Koral Olcar ikilisi Şampiyon oldu. Aydın Vatan - Savaş İzmirli ikilisi ile Cem Takşar - Koral Olcar ikilisi, finale  hiç yenilmeden 6'şar galibiyet alarak geldiler.

Finale gelene kadar rakiplerine hiç şans tanımayan Aydın Vatan - Savaş İzmirli ikilisi , finalde sürekli batarak hiç varlık gösteremediler ve Cem Takşar - Koray Olcar ikilisi finali farklı bir şekilde alarak 2013 yılının Şampiyonu oldu. Genç kardeşlerimizi kutluyoruz.

Batak Turnuvasında 2 mağlubiyet alan takımların elendiği kurallar geçerliydi. Turnuvada sürpriz sonuçlar da yaşandı. Şampiyonada iddialı olan bir çok ekip, 2 maç üst üste yenilgi alarak elendiler.Geçmiş yıl şampiyonlarından Kadrican Tükenmez-Sercan Özenci / Taner Alptekin-Mahmut Vatan / Yılmaz Fındık-Hayrettin Özfidan ekipleri en az yarı finale aday gösterilirken ilk 2 maç sonucu elendiler.

Hafta içinde düzenlediğimiz mini turnuvada Şampiyon olan aynı zamanda geçen yılın şampiyonu Osman KIYICI-Adil ARABACI ikilisi eleme maçlarında 4 te 4 galibiyetle çeyrek finale yükselip çeyrek final maçında Yakup AKSAN-Salih PAPRAT ikilisine katbederek turnuvaya veda etti. 

Necmettin Kıyıcı-Ozan Deniz Kıyıcı ikilisi de ilk 2 maç sonucu elendiler ama iddialı olmadıkları için pek fazla üzülmediler..Hatta gelecek yıla hazırlık olsun diye gazozuna bir maç daha yaptılar ama onda da yenildiler..

Muhtar Ayhan Kıyıcı'nın favorisi olan, Selim Altay saçak altında kuş avlarken o rahmetli Zekeriya Aga (Tükenmez) ile kumar oynuyordu dediği Ercan Yakup Aksan yarı finalde Aydın Vatan'a yenilerek elenmekten kurtulamadı..Turnuvanın bir diğer iddialı ekibi Bora Güdücü-Zeki Yorulmaz ekibi çeyrek finalden geri döndü.Her turnuvada ilk 4 içinde yer alan Mehmet KIYICI-İlhan TOKATLI ekibi bu defa çeyrek finalde Aydın VATAN'ı geçemeyip turnuvaya veda etti.

3.lük maçı yapılmayan turnuvalarımızda Yarı Finalde şampiyona elenen takımın 3. ilan edilmesi esasına göre 2013 Turnuvası ilk 4 sıralaması aşağıdaki gibi oluştu.

                                                      
1 KORAY OLCAR-CEM TAKŞAR
2 AYDIN VATAN-SAVAŞ İZMİRLİ
3 TANKUT FINDIK-CENK GÜROĞLU
4 YAKUP AKSAN-SALİH PAPRAT

 

 Dayanışma Geceleri,Hıdırellez şenlikleri ve Batak Turnuvalarımız..Üç etkinliğimizi de geleneksel hale getirmeyi başardık.

Bu etkinliklerin geleneksel hale gelmesinde elbebtte biz site yöneticilerinin çok önemli katkısı var,ama asıl katkı bu etkinlikleri sahip çıkan Muhtarımız Ayhan KIYICI. Dün akşam geç saatlere kadar turnuva için gerekli olan 13 masa ve yeteri kadar sandalyenin  temini  kahvenin düzenlemsi için uğraşan Muhtarımız Ayhan KIYICI,Ahmet TABAK,Şaban TAKŞAR,Orhan SAĞLAM ve Selçuk YEŞİLYURT ve bu gün bize sıcak bir ortam yaratıp kusursuz çay servisinde bulunan Ertan ÇELİK,Selçuk YEŞİLYURT ve Akın VATAN ile Köfte ekmek hizmeti veren Mehmet  DEMİREL ve Ethem Enişteye gönülden teşekkür ediyoruz.

Ve Sevgili dostumuz Faruk ARABACI... Her yıl olduğu gibi maç sonuçlarını bilgisayara kusursuz işleyerek doğru eşleşmeler yapılmasını sağladı..Günün en ağır yükü O'nu omuzlarındaydı...Faruk dostumuza da kocaman teşekkür ediyoruz....

Muhtarımızın teklifi gelecek yıllarda turnuvayı 2 güne yaymak...Bu konuyu tüm katılımcıların görüşüne sunuyoruz. nasıl bir düzenleme yapılıp daha geniş zamana yayılan bir organizasyon yapabiliriz sorusunun cevabını hep birlikte arayalım..

10.BATAK TURNUVASI HESAP ÖZETİ
GİDERLERİMİZ GELİRLERİMİZ
Oyun kağıdı  20,00 Turnuva Geliri(48*5,00) 240,00
Hediye  40,00    
çay 20,00    
şeker 10,00    
Bardak 30,00    
Kömür 25,00    
Garsonlar Yemek 15,00    
Toplam Gider 160,00 Toplam Gelir 240,00
Site Hesabına Aktarılan : 80,00

Site Yönetimi

 

    

    
 Okunma Sayısı : 2160      
Eklenme Tarihi : 5.2.2013

DUYURU SİSTEMİ

KÖYÜMÜZ İLE İLGİLİ DUYURULAR WHATSAPP MESAJI OLARAK GÖNDERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR. WHATSAPP GRUBUMUZA ÜYE OLUNUZ..

GRUBA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: WHATSAPP YOLU İLE GELEN DUYURULARI İNTERNET KULLANMAYAN YAKINLARINIZA İLETECEĞİNİZİ UMUYORUZ.

......................................................................
GÜNCELLEME (12.10.2021)

2022 YILI DÜĞÜN DERNEK TAKVİMİMİZ GÜNCELENMİŞTİR.  TIKLAYINIZ

DÜĞÜNLERİMİZİN ÇAKIŞMAMASI İÇİN LÜTFEN DÜĞÜN TARİHLERİNİZİ SİTEMİZE BİLDİRİNİZ. 2123540@gmail.com

 Not: Davetiye Listesi için takvimin sol alt kısmında 2.sayfaya Tıklamanız gerekmektedir.

......................................................................
MEZUNİYET

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ... Mezuniyet Fotoğraflarınızı  info@budakdoganca.com  adresimize gönderirseniz sitemizde yayınlamaktan mutluluk duyarız. SİTE YÖNETİMİ

......................................................................

EN DOĞRU HAVA TAHMİNİ İÇİN  TIKLAYINIZ

......................................................................
20.06.2011

Sayın Budakdoğancalılar; Web sitemiz aracılığı ile  her türlü sevinçlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeter ki bizlere iletin..Sizlere bir telefon kadar yakınız... Necmettin KIYICI : 0505 453 27 78 , Yılmaz FINDIK : 0535 424 61 12

......................................................................

İlimizdeki Nöbetçi Eczaneler İçin TIKLAYINIZ 

......................................................................

       REKLAM ALANI

        MAİL ÜYELİĞİ


EDIRNE

İLİMİZİN 5 GÜNLÜK
 HAVA DURUMUNU
GÖRMEK İÇİN
TIKLAYINIZ